Álláshírdetés

Gyorsszolgálat

Jó víz- gáz- fűtésszerelőnek tartja önmagát?

Vannak-e már önállóan elért gyorsszolgálati hibajavításai, eredményei?

B-kategóriás jogosítvánnyal rendelkező víz-, gáz, fűtésszerelő hibajavítót keresünk

Ön az ideális jelölt, ha:

  • nem érzi kényszernek az érdeklődővel való foglalkozást
  • van értékesítési tapasztalata, azaz a vevőkkel egyedül, sikeresen tárgyalt már
  • megfelelő végzettséggel és legalább 3 éves önálló gyakorlattal rendelkezik

C-kategóriájú jogosítvány előnyt jelent!

Legfontosabb feladatai:

  • az érdeklődő igényeinek a feltérképezése
  • a megfelelő megoldások ajánlása, elfogadtatása és elvégzése úgy, hogy
  • a megrendelő ne csupán ragaszkodjon hozzánk, hanem másnak is minket ajánljon.

Mi segítjük az Ön munkáját magas színvonalú szakmai továbbképzéssel, megfelelő technikai háttérrel. A többi már az Ön kitartásán, hozzáállásán, elhivatottságán múlik!

Ha jó érzéssel tölti el mások segítése, és szeret minőségi munkát végezni, szakmailag fejlődni akar, akkor nálunk a helye!

További információt, vagy időpontot személyes találkozóra a +36/30 2313 981-es számon, vagy a gyorsszolgalat@gmail.com e-mail címen kaphat! Jelentkezzen mielőbb!

Válaszát e-mailben is küldheti, csak akkor később reagálunk.